Мовні курси Мальта

Навчання та мовні курси на Мальті | Хелпвиза

Навчання на Мальті — це поєднання освітнього процесу з відпочинком. Острів розташований в Середземному морі, він має розвинену туристичну інфраструктуру. Традиції викладання англійської мови тут збереглися з тих часів, коли Мальта була колонією Британської імперії. Сюди їдуть за класичною англійською мовою, а вартість навчання найнижча з усіх країн Європи.

мовні курси European School of English

Вступні вимоги

На Мальті один університет — University of Malta. Щоб вступити в нього, потрібно володіти англійською мовою. Також потрібно підтвердження закінчення навчального закладу — диплом коледжу або шкільний атестат. Кожен факультет університету висуває свої вимоги до вступників. Деякі перед навчанням вимагають проходження обов’язкових курсів, певний бал по одному або кількох предметів.

Якщо у абітурієнта недостатня кваліфікація для навчання, йому запропонують пройти підготовчу програму Foundation Year або інші мовні курси. Вона може робити упор на гуманітарні або точні науки. Програма покращує мовні навички та є безсумнівним плюсом при вступі до інших університетів світу, особливо Великобританії. Якщо рівень підготовки студента достатній, проходити Foundation Year необов’язково. Таким чином, відмінники можуть вступати в Мальтійський університет відразу ж після школи.

мовні курси Gateway School of English

Список мовних курсів на Мальті

Gateway School of English

Ціна, евро/тиждень

Від 440

Місто

Сент-Джуліанс

Тип мовного курсу

Англійська

Інтенсивність, занять в тиждень

20

Тривалість навчання, тижнів

1-8

Проживання і харчування

Студентська резиденція, сім’я, яка приймає. Харчування – повний пансіон.

Можливий вік, років

13-17

Подробиці

Мовні курси на Мальті, розташовані в тихому районі Сент-Джуліансу. Поблизу розташований пляж і торгово-розважальні центри. У навчальному закладі є бібліотека, мультимедійні зали. Максимальна кількість учнів у групі – 15 осіб. У школі навчаються студенти з усієї Європи. У позаурочний час проводяться пізнавальні екскурсії. Влітку у вартість курсів входить 4 відвідування аквапарку, розташованого поблизу. Можливий трансфер до школи.

European School of English

Ціна, евро/тиждень

Від 800

Місто

Сент-Джуліанс

Тип мовного курсу

Англійська

Інтенсивність, занять в тиждень

30

Тривалість навчання, тижнів

2-4

Проживання і харчування

Студентська резиденція або приймаюча сім’я. Харчування – повний пансіон.

Можливий вік, років

14-17

Подробиці

Одні з кращих мовних курсів на Мальті. Школа має акредитацію в міжнародних освітніх структурах. Будівля розташована в доступності до пляжів і спортивних майданчиків. У школі працюють висококласні викладачі, можливі розважальні заходи на будь-який смак.

Clubclass Language School

Ціна, евро/тиждень

Від 195

Місто

Свікі

Тип мовного курсу

Англійська

Інтенсивність, занять в тиждень

20

Тривалість навчання, тижнів

1-8

Проживання і харчування

Для сімейної програми передбачені комфортні апартаменти.

Можливий вік, років

6-16

Подробиці

Мовні курси на Мальті, розташовані в тихому містечку. Школа унікальна тим, що студенти живуть там же, де і навчаються. У будівлі передбачена бібліотека, спортзал, пральня, баня і басейни. На вибір є насичена програма для сімей.

мовні курси Clubclass Language School

Вам потрібні якісні мовні курси англійської? Тоді Мальта для вас — підходящий варіант для навчання. Вирушаючи на острів, ви робите дві справи відразу — навчаєтеся і відпочиваєте. Компанія «Хелпвіза» допоможе вам підібрати мовні курси, які будуть зручні для вас. Ми врахуємо ваші запити, цілі та побажання. Так ви заощадите багато часу, який витратили б на багатогодинні пошуки в інтернеті.

Також ми зробимо все, щоб ваша поїздка і навчання були комфортними. Ми оформимо студентську візу, зробимо страховку, забронюємо авіаквитки і готель. Також ми надамо довідкову інформацію по місту, в якому ви будете проживати. Зверніться до нашого менеджера за телефонами: +38 (097) 630 54 72, +38 (093) 554 28 20. Він роз’яснить всі неясні моменти і надасть підтримку на всіх етапах підготовки до поїздки.

мовні курси на Мальті

 

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас

Меню
Яндекс.Метрика