Мовні курси в Чехії

Навчання в Чехії. Курси чеської мови | Хелпвиза

Навчання в Чехії приваблює багатьох українців. За європейськими мірками тут недорого вчитися і жити. Також в Чехію набагато ближче добиратися, ніж до країн Західної Європи. До українців тут ставляться лояльно. Цим пояснюється велика діаспора наших співвітчизників в Празі та інших містах країни. Традиційно рівень освіти в Чехії набагато вище, ніж в Україні. Місцевий диплом котирується в багатьох країнах світу.

Молодих людей приваблює і той факт, що навчання в Чехії можна розбавляти цікавим дозвіллям. Прага — одне з найцікавіших міст світу. Тут зосереджено багато історичних будівель, музеїв, галерей. Кожне містечко Чехії має своє унікальне обличчя, тому нудьгувати студентам не доведеться. Крім того, в Чехії високий рівень життя в порівнянні з Україною. У зв’язку з цим деякі студенти після отримання диплома отримують посвідку на проживання.

мовні курси GoStudy

Види програм вищої освіти

  • Підготовчі курси. Щоб вступити до вищого навчального закладу, потрібно пройти підготовчу програму. Вона дозволяє освоїти чеську мову і адаптуватися до місцевої культури. Більшість курсів розрахована на 10–12 місяців. Хоча випускники підготовчих курсів складають вступні іспити на загальних підставах, багаж знань дозволяє їм робити це набагато ефективніше.
  • Навчання на бакалавра. Тривалість навчання на бакалавра в Чехії становить 3–4 роки в залежності від обраної спеціальності. Прискорити навчання в Чехії можна за рахунок кредитів. По завершенні навчання студенту видають диплом бакалавра зі ступенем Нд або ВА. Його приймають в більшості країн світу.
  • Навчання на магістра. Навчання на магістра в Чехії триває 2–3 роки. Вступити на магістра можуть бакалаври, які бажають поглибити свої знання в певній спеціальності. Диплом магістра зі ступенем МА або Mgr стане в нагоді при працевлаштуванні, де потрібно повну вищу освіту. Бакалаври в області медицини і юриспруденції автоматично переходять в магістратуру. В цілому навчання на такі спеціальності триває 5–6 років.
  • Навчання на доктора наук. Передбачає дворічну програму в акредитованих для цього вузах. Випускник цього курсу отримує ступінь Dr або PhD. Вступити до докторантури можуть магістри, які планують зайнятися науково-дослідницької або викладацькою діяльністю. По завершенні навчання здається дисертація за обраною спеціальністю.

Вступні вимоги

Щоб вступити в чеський вуз, потрібен тільки атестат про повну загальну середню освіту. Допускається подача заяв відразу в кілька вузів. При надходженні вік абітурієнта не має значення. Для надходження в приватні навчальні заклади потрібен високий рівень знання чеської. Перевіряються знання за допомогою складного тесту. У зв’язку з цим для іноземців передбачені мовні курси. Українцям відносно легко вивчити чеську мову, оскільки ці мови є спорідненими.

Щоб вступити в державний вуз в Чехії, потрібно скласти вступні іспити у вигляді тесту або співбесіди. Після того як прийшло повідомлення про прийом до вузу, необхідно ще до початку вересня записатися на навчання. Підставою для зарахування в платний вуз є чек про оплату року навчання.

мовні курси MSMAcademy

Список мовних курсів в Чехії

GoStudy

Ціна, евро/тиждень

Від 390

Місто

Прага

Тип мовного курсу

Чеська

Інтенсивність, занять в тиждень

20

Тривалість навчання, тижнів

4

Проживання і харчування

Резиденція з двомісними номерами. Повний пансіон.

Можливий вік, років

13-19

Подробиці

Одна з кращих шкіл Чехії для навчання. Пропонує насичену програму і безліч культурно-розважальних заходів. Високий рівень теорії і практики. Оптимальний варіант для вступників до місцевих вузів.

MSMAcademy

Ціна, евро/тиждень

Від 370

Місто

Прага

Тип мовного курсу

Чеська, англійська

Інтенсивність, занять в тиждень

25

Тривалість навчання, тижнів

4

Проживання і харчування

Резиденція з двомісними номерами. Напівпансіон

Можливий вік, років

13-18

Подробиці

Міжнародна школа з представництвами в різних країнах. Пропонує програми навчання на будь-який смак. Навчання органічно поєднується з розважальними заходами. Школа відрізняється високим рівнем викладання. Викладачі є носіями мови. Студенти можуть поєднувати вивчення чеської та англійської мов.

Мовні курси в Чехії — це майже гарантія вступу до державних та приватних вузів країни. Залежно від обраної програми, вони дають базову або поглиблену підготовку і дозволяють абітурієнту вселиться в соціальне і культурне життя країни.

Компанія Helpvisa надає послуги в пошуку навчальних закладів в Чехії і організації поїздки для навчання за кордоном. Самостійно складно врахувати безліч чинників — занадто високий ризик знайти невідповідну школу або вуз. Тому ми радимо звернутися до фахівців. Вони врахують індивідуальні побажання кожного клієнта — результат, який він хоче отримати від навчання, бюджет, на який він розраховує, наявність житла, харчування і додаткових послуг.

Зверніться до нашого менеджера — він швидко вирішить усі формальності і надасть список закладів з найвищим рівнем навчання. Крім того, ви отримаєте комплексну підтримку в оформленні студентської візи. Ми забронюємо авіаквитки, готель в Чехії, надамо довідково-туристичну інформацію. Вам же залишиться зробити вибір з відповідних вузів або мовних шкіл і повністю зосередитися на підготовці до поїздки. Залишилися питання? Дзвоніть за телефонами: +38 (097) 630 54 72, +38 (093) 554 28 20.

курси чеської мови

 

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас

Меню
Яндекс.Метрика