Литвы

Послуги з оформлення візи в Литву та візова підтримка

Вартість послуг з оформлення візи в Литву:

200 євро бізнес віза на рік, у вартість входить бізнес запрошення на рік, заповнення анкет, запис на подачу документів, консультація, супровід візового процесу, страховка на першу поїздку.

150 євро піврічна бізнес віза, у вартість входить бізнес запрошення на півроку, заповнення анкет, запис на подачу документів, консультація, супровід візового процесу, страховка на першу поїздку.

100 євро бізнес віза на один місяць, у вартість входить бізнес запрошення на місяць, заповнення анкет, запис на подачу документів, консультація, супровід візового процесу, страховка.

70 євро туристична одноразова віза, у вартість входить ваучер віх готелю зі підтвердженням оплати,заповнення анкет, запис на подачу документів, консультація, супровід візового процесу, страховка

40 євро при наявності Вашого запрошення, у вартість входить заповнення анкет, запис на подачу документів, консультація, супровід візового процесу, страховка до 14 днів.


Окремо оплачується консульський збір:

60 євро при подачі документів.


Список документів для оформлення візи:

– закордонний паспорт
– 2 фото 3,5*4,5 см
– копія українського паспорта
– довідка з роботи з розбивкою про зарплату за останні 6 місяців
– довідка з банку


Наші послуги:

– підготовка всіх необхідних документів
– оформлення запрошення
– бронювання готелів та авіаквитків
– оформлення страхового поліса
– заповнення візових анкет
– запис на подачу документів в Консульство Литви
– оформлення мультивізи


Терміни оформлення візи:

від 10 до 15 робочих днів


Детальну інформацію Ви можете отримати зв’язавшись з нами по телефону, електронній пошті або skype


Оформлення візи в Литву для українців

Якщо ви є власником паспорта громадянина України, то для оформлення візи в Литву ви зобов’язані пройти процес отримання дозвільного документа. Країни Балтії, особливо Литва дуже популярна серед українських туристів, але головна складність в тому, що для українців потрібно дозвіл для в’їзду в Литву.
Часто, при самостійному оформленні документів на отримання дозволу в Литву, можливі відмови. Співпрацюючи з візовим центром HelpVisa, ви можете бути впевнені в тому, що у вашому українському паспорті буде стояти віза в Литву 100% . Наша компанія має багаторічний досвід в оформленні Шенгенських віз та інших віз в інші країни світу. Незалежно від того, яка вам потрібна віза – туристична або навчальна.

Види віз в Литву

Категорія “А”
Це транзитна віза, і вона видається особам, які зупиняються в міжнародних аеропортах Литви, як транзит при подорожі в треті країни. Такий вид віз дає право пересуватися тільки в зоні аеропорту, яка контролюється органами митниці, під час пересадки з одного повітряного судна на інше. Віза в Литву категорії “А” не дає право українцям перебувати на території Литовської Республіки, поза транзитної зони.
Категорія “B”
Транзитна віза з можливістю перебування на території Литви до 5 днів. Видається особам, для яких Литва є транзитною країною при перельоті в третю країну.
Категорія “C”
Шенгенська віза в Литву для короткострокового перебування українців на території республіки. Такий тип дозволу видається апплікантам, метою візиту яких є відвідування друзів, родичів, а також туризм або ділові відрядження.
Категорія “D”
Віза в Литву видається іноземним громадянам, в тому числі й українцям, які планують перебувати на території цієї держави більше 3 місяців. Багаторазова в’їзна віза в Литву дозволяє власникові займатися трудовою діяльність та/або вести будь-яку іншу законну діяльність на території всієї країни.

При розгляді кожного окремого випадку у візовому центрі HelpVisa список документів може коригуватися або доповнюватися іншими необхідними документованими відомостями про вас, в залежності від типу візи, на яку ви претендуєте, вашого сімейного стану, наявності у вас постійного місця роботи та власності. Для того, що б правильно підготуватися до подачі документів в Посольство, звертайтеся до співробітників нашого візового центру HelpVisa.

Правильно підготовлений пакет документів завжди підвищує шанси на отримання візи в Литву та інші країни світу.

Пропонуємо також: віза на Кіпр, віза на Мальту.

0/5 (0 Reviews)

Поділитися цією сторінкою

Меню
Яндекс.Метрика