Полезная информация про визы и новости

Основні вимоги для отримання шенгенської візи

Основні вимоги для отримання шенгенської візи | Хелпвиза

Першим кроком на шляху отримання візи є ознайомлення з вимогами посольства до оформлення анкети і переліку необхідних документів.

Пам’ятайте, ретельна підготовка і відповідальне ставлення – запорука Вашого успіху.

Отримання шенгенської візи

5 правил успішного подання документів

  1. Правильно заповнена анкета і повний комплект документів. Громадяни України повинні надати 2 фотографії, національний і закордонний паспорти та копії всіх їхніх сторінок, довідку з місця роботи чи навчання, страховий поліс із покриттям більше, ніж 30 тис. €.

Залежно від вимог посольства до оформлення шенгенської візи, можуть знадобитися документи, що засвідчують право на володіння нерухомістю, машиною, пенсійне посвідчення, свідоцтво про народження і т.п.

  1. Добропорядність. Громадянин, який бажає потрапити до країн Шенгенського договору, повинен мати хорошу репутацію. Що це означає? По-перше, не перебувати у списку осіб, для яких заборонений виїзд із рідної країни.

По-друге, не бути потенційно небезпечним для громадського порядку.

По-третє, мати пристойний зовнішній вигляд. І хоча останнє не є офіційною вимогою для отримання візи, на це звертають увагу працівники посольства.

  1. Правило першого в’їзду. Вам потрібно насамперед відвідати ту державу, в посольстві якої Ви намагаєтесь отримати візу.

Як бути, якщо Ви, наприклад, подорожуєте машиною до Німеччини, і Вам треба перетнути кордон із Польщею? До таких ситуацій в посольстві ставляться з розумінням.

Питання виникають, якщо Ви хочете поїхати до Австрії, а купуєте квитки до Ірландії. У такому випадку обґрунтуйте обраний маршрут.

  1. Надайте максимум інформації про себе. Якщо Ви їдете за кордон вперше або нечасто подорожуєте до Європи, це для вас особливо актуально.

Напишіть в анкеті конкретну інформацію, детально пунктами вкажіть основні точки Вашого маршруту, зберіть якомога більше документів, що підтверджують Ваші наміри.

Так, у посольства буде набагато більше підстав довіряти Вам.

  1. Надайте тільки правдиві відомості. Наприклад, якщо в апліканта немає офіційної роботи і він не може надати відповідної довідки, в анкеті варто вказати, що він є офіційно безробітним.

При цьому він може надати інші документи відповідно до вимог для шенгенської візи, які підтверджують благополучний фінансовий стан. Пам’ятайте, неправдива інформація – вагома причина для відмови.

отримання шенгенської візи

Підводимо підсумки

Держави іноді змінюють візові правила, і навіть якщо Ви часто подорожуєте до Європи, варто заздалегідь ознайомитися з новими вимогами до шенгенської візи.

Зберіть повноцінний комплект документів, надайте тільки чесну інформацію про себе, на співбесіді ведіть себе природно, і Ви неодмінно отримаєте заповітну перепустку.

Якщо ж Ви хочете істотно збільшити Ваші шанси, максимально точно виконавши вимоги для візи «шенген», зверніться до досвідчених спеціалістів компанії Helpvisa.

Справжні фахівці знають усі тонкощі своєї справи, і подання документів до візового центру не буде асоціюватися у вас із неприємностями.  

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас

Меню
Яндекс.Метрика