Полезная информация про визы и новости

Віза в Китай. Складніше рік за роком

Китай — одна з найвпливовіших країн світу. У нього сувора політика щодо іммігрантів, яка за своїм принципом не сильно відрізняється від розвинених країн Заходу. Влада веде жорстку боротьбу за кращі уми світу. Для цього вони використовують всі доступні способи — лояльні умови отримання візи, легке працевлаштування, державну підтримку. Тим, хто не має для економіки ніякої цінності, всіляко ускладнюють процедуру отримання візи. Наприклад, віза в Китай для українців з терміном перебування понад 30 днів є однією з найскладніших зараз.

 

віза в Китай

 

Віза в Китай: нові складності для українців

 

Починаючи з 2016–2017 років істотно ускладнилася процедура видачі віз громадянам пострадянських країн, в тому числі і українцям. На думку китайців, трудові мігранти з цих країн малокваліфіковані і не мають для їхньої країни особливої ​​цінності. Одна з головних проблем українців при оформленні візи — недотримання типу візи і реальної мети поїздки. Хоча на це китайці десятиліттями закривали очі, з 2017 вони почали справжню війну проти порушників. Ще жорсткіше влада КНР відносяться тільки до вихідців з Казахстану і Киргизії.

 

Віза оформляється виключно в консульстві Китаю в Києві. Через це створюються великі черги. Жителям інших міст і регіонів України ще складніше отримати візу, тому що у них вище шанси не отримати візу день в день. На прийом документів виділено тільки три дні на тиждень, при цьому в кожен з цих днів прийом ведеться тільки на протязі 2,5 годин.

 

Паралельно з тими, хто подає документи на китайську візу стоять громадяни Китаю і ті, хто отримує готову візу. Якщо у заявника не виявилося потрібного документа, подачу можуть перепризначити на інший день. У підсумку доведеться з самого початку вистоювати чергу.

 

Ціна на візу в Китай в 2020 році

 

Консульський збір та ціна отримання візи в КНР один з найвищих:

 

 • 150 доларів — одноразова віза на 90/30 днів.
 • 300 доларів — дворазова ділова віза на 180/30 днів.

 

Для термінового отримання візи потрібно заплатити 190 і 350 доларів, відповідно. Через невірно зібрані або заповнені документи у Вас просто не приймуть документи. У цьому випадку вся процедура і черга на подачу в китайське консульство знову Вас чекає.

 

оформлення візи в Китай

 

Необхідні документи для візи в Китай

 

 • Закордонний паспорт.
 • Візова анкета.
 • Дві фотографії 35х45 мм.
 • Ксерокопія всіх сторінок паспорта громадянина України, навіть порожніх.
 • Довідка з банку про наявність достатньої кількості коштів на весь період поїздки АБО
 • Довідка з місця працевлаштування з інформацією про заробітну плату з розбивкою по місяцях.
 • Ксерокопії всіх попередніх закордонних паспортів.
 • Запрошення від компанії або організації — для багаторазової візи.

 

Це приклад основних документів для китайської візи. Точний список можна подивитися тут. Документи збираються в стопку строго в порядку, зазначеному на сайті консульства. Якщо заявник вважатиме за потрібне, то може надати і інші документи. Запросити додаткові документи має право і представник консульства. Також він уповноважений дати добро або відмовити у видачі багаторазової візи. Перед подачею документів в консульство заповніть  онлайн-анкету на китайською або англійською мовою. Завчасно записатися на подачу документів по вул. Добровольчих батальйонів, 46Б в Києві можна тут.

 

Вимоги для візи до Китаю непрості, але вони здійсненні. У Центрі візової підтримки «Хелпвіза» ви оформите документи і візу в Китай під ключ, Вам не потрібно буде заповнювати анкети, робити запрошення і головне стояти в чергах. Ви заощадите час, гроші і сили.

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Меню
Яндекс.Метрика