Полезная информация про визы и новости

Віза в США 2017: що змінилося

Віза в США 2017: що змінилося | Хелпвиза

Порядок отримання візи в США в 2017 році став складніше. Причина тому — антиміграційний наказ нового президента Трампа. У зв’язку зі зміною риторики міжнародної політики Сполучених Штатів, процедура оформлення віз для України і ряду інших країн змінилася не в кращу сторону.

віза в сша для українців 2017

Віза в США для українців в 2017: нововведення

27 січня 2017 року Дональд Трамп підписав наказ, згідно з яким заявники, які хочуть повторно отримати неімміграційні візи, у яких термін дії минулих віз закінчився більше року назад, тепер не можуть оновити свою візу без особистої співбесіди в консульстві. Таким особам повинні призначити співбесіду.

Раніше відновити дозвіл на в’їзд можна було через спрощену процедуру, яку дозволялося пройти протягом 47 місяців після закінчення дії попередньої візи. Для цього достатньо було відправити необхідні дані в посольство поштою. Хоча такі зміни доставлять деяким більше клопоту, в глобальному масштабі вони не вплинули на порядок видачі дозволів.

Обмеження в отриманні американської візи отримали деякі близькосхідні країни. Це не стосується громадян України. Тим не менш, наші співвітчизники при оформленні американської візи повинні враховувати ряд невеликих змін. Приємно, що як і раніше, первинна і повторна американська віза видається на десять років.

віза в сша консульський збір 2017

Віза в США в 2017 році: що змінилося в порядку оформлення та подання документів

 • Продовження закінчується візи займає 1-2 тижні.

 • З 01.11.2016 не приймаються фотографії в окулярах.

 • З 01.02.2016 в посольстві не можна залишати будь-які предмети. Про їх зберігання потрібно завчасно потурбуватися.

 • Найпопулярніші відмови в 2017 році — занадто слабкі зв’язки з батьківщиною і «не сьогодні». Відсоток таких відмов досягає 90%. При підготувці документів акцент зробіть на максимальній прив’язці до України.

 • Жителі Криму для поїздки в Сполучені Штати повинні отримати візу на території материкової України. Варто враховувати, що пересилання документів кур’єрською службою TMM Express в Крим не діє. Консульський збір оплачується у відділенні акредитованого банку в межах материкової України.

Скільки коштує віза в США в 2017 році?

Розмір податку консульства при оформленні в’їзного дозволу залежить від конкретного типу візи:

 • 160 доларів — туристична, ділова, транзитна, студентська віза.

 • 190 доларів — віза для артистів, культурних діячів, сезонних працівників, спортсменів.

 • 205 доларів — віза для міжнародних інвесторів і трейдерів.

 • 265 доларів — віза для наречених.

Як видно, розмір консульського збору не зазнав критичних змін в порівнянні з минулим роком. Ознайомитися з повним переліком консульського і інших типів зборів ви можете на сайті посольства Сполучених Штатів. Якщо у видачі візи дано відмову, грошовий збір не повертається. Консульський збір на візу в США в 2017 році оплачується ще до подачі документів в посольство.

Податок сплачується в гривнях за внутрішнім курсом консульства. Після сплати грошей видається квитанція, яка дійсна протягом року. За цей час потрібно записатися на співбесіду. Якщо термін минув, консульський збір доведеться оплачувати знову. Як видно, при оформленні американської візи потрібно бути максимально пильним.

На порядок видачі туристичних, ділових і віз на запрошення не вплинули політичні зміни в США і світі. В цілому процедура залишилася тією ж. Фахівці компанії Helpvisa рекомендують зосередитися на підготовці до співбесіди та збору документів. Наша фірма надасть у цьому всебічну підтримку. Відповідально підійшовши до справи, ви отримаєте заповітну візу!

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Получите индивидуальную консультацию бесплатно!


Отправив заявку Вы получаете бесплатную консультацию по вопросам:

 • Полный перечень необходимых документов;
 • Стратегия для успешного оформления визы;
 • Наши услуги, цены и чем мы можем Вам помочь

Меню
Яндекс.Метрика